SensorKlear Loupe Kit zestaw do czyszczenia matryc w aparatach LENSPEN

NSKLK-1

Nowy produkt

NSKLK-1

SensorKlear Loupe Kit NSKLK-1 Lenspen zestaw do czyszczenia matryc w aparatach

Firma Lenspen zaprezentowała zestaw NSKLK-1 jako kolejne urządzenie wspomagające użytkowników lustrzanek cyfrowych borykających się z problemem brudzących się matryc. Lenspen SensorKlear Loupe to połączenie lupy z podświetlaniem diodowym i specjalnego narzędzia czyszczącego. Producent gwarantuje, że dzięki takiemu zestawowi czyszczenie będzie proste , łatwe  i najważniejsze tanie i efektywne.

Film obrazujący zasadę działania - Video INSTRUKCJA 

Urządzenie składa się z lupy powiększającej obszar poddawany zabiegom. Pracę ułatwiają cztery białe diody led oświetlają powierzchnię matrycy. Specjalnie wyprofilowany czyścik SensorKlear II  pasuje do wycięcia w obudowie lupy. Całość dopełnia pierścień umożliwiając regulację odległość lupy od sensora. Według zapewnień firmy Lenspen czyszczenie matrycy za pomocą czyścika i lupy jest znacznie prostsze od innych metod. Użytkownik cały czas dobrze widzi obszar roboczy, co powoduje, że czyszczenie jest dokładniejsze i stwarza mniej okazji do trwałego uszkodzenia sprzętu.

W skład zestawu wchowdźi:

Podświetlana 4 diodami lupa (6x) zakładana w miejsce obiektywu
baterie w zestawie
Gumowa gruszka
Łamane pióro do czyszczenia matrycy
Pokrowiec

UWAGA !!!!!

W aparacie należy podnieść lustro. Następnie w miejsce obiektywu założyć lupę. Łamanym piórem poprzez wycięcie w lupie dokładnie można usunąć z matrycy wszelkie zabrudzenia (pyłki i ruchome zanieczyszczenia wcześniej możemy wydmuchać gumową gruszką).Importer: MK Atena Magdalena Gawrysiuk ul. Ilskiego 8A  04-479 Warszawa 

    www.lenspenpolska.pl             NLP-1